środa, 9 października 2013

W kobiecym świecie. Garderoba.


Mam na imię Klaudia i witam serdecznie w moim kobiecym świecie. 
Na początek będzie o garderobie. Jest to takie miejsce, o którym marzymy wszystkie. Pomieszczenie, w którym mogłybyśmy zamknąć swoje skarby, rozwiesić ubrania tak, by już więcej nie musiały się gnieść w szafie, wyeksponować buty i torebki, uporządkować biżuterię, mieć czas tylko dla siebie w swoim królestwie. Ja zawsze gdy widzę piękną garderobą np. w filmie otwieram usta z zachwytu. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na zorganizowanie garderoby w domu. Nie jest to tak oczywiste i niezbędne pomieszczenie jak kuchnia czy łazienka, nie zawsze wystarcza nam miejsca czy środków finansowych, ponieważ zaaranżowanie tego magicznego miejsca wiąże się z niemałymi kosztami. Ja jednak liczę na to, że kiedyś uda mi się spełnić moje marzenie o garderobie i wygospodaruję nieco miejsca, a tymczasem kilka propozycji znalezionych w sieci.4 komentarze:

 1. Mam to szczęście, że posiadam w mieszkaniu garderobę, może nie jakąś dużą jak na zdjęciach ale jednak:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim marzeniem zawsze była garderoba. Dopiero gdy będę na swoim to napewno zaczerpnę inspiracji i stworzę swoją :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wybierasz zdjęcia do swoich postów :) Ale mam mega prośbę, są takie śliczne, że warto byłoby zwiększyć ich rozmiar :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia powiększają się po kliknięciu, ale będę miała na uwadze Twoją opinie. Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny. Bardzo mi miło, że dzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami. Każdy komentarz sprawia mi ogromną radość :)