poniedziałek, 24 lutego 2014

Fake fireplace, czyli udawany kominek.

Kominek wspaniale wygląda w każdym wnętrzu, dodaje mu wyjątkowego klimatu i cudownie się sprawdza szczególnie zimą. Wieczory przy ogniu spędzone w dobrym towarzystwie i z kieliszkiem wina są magiczne i niezwykle nastrojowe.Kominek jest dodatkowym źródłem ciepła i wspaniałym elementem dekoracyjnym jednak może być również nieco kłopotliwy i nie wszyscy jego zwolennicy mogą sobie na niego pozwolić przychodzę, więc do Was z alternatywą. Na pewno nie wszystkich zadowoli, ale uważam, że takie rozwiązanie jest fantastycznym akcentem we wnętrzu, a jeśli rozstawimy wewnątrz świece zapłonie ogień jak w najprawdziwszym kominku. O czym mowa? Nie o kominku, lecz samej jego obudowie ;). Mnie takie rozwiązanie bardzo się podoba, jest ciekawe, pomysłowe i na pewno mniej kosztowne niż prawdziwy kominek. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i podzielenia się opinią :)7 komentarzy:

 1. Bardzo fajne rozwiązanie. Super wygląda ze świeczkami. Najmniej podoba mi się wyłożony płytkami, jakoś tak do łazienki mi to pasuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chochlik wkradł się w tytuł, kominki-niekominki ciekawe, świeczkowy najładniejszy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne inspiracje... przedostatni jest cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne rozwiązania, taka namiastka kominka, którą można mieć nawet w najmniejszym mieszkanku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo gustownie i z klasą!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne wystroje wnętrz, podoba mi się szczególnie pomysł wstawienia kwiatów lub świeczek do takiego udawanego kominka :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny. Bardzo mi miło, że dzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami. Każdy komentarz sprawia mi ogromną radość :)